• Znížená cena
Kniha:  5 jazykov lásky - Gary Chapman
  • Kniha:  5 jazykov lásky - Gary Chapman

Kniha: 5 jazykov lásky - Gary Chapman

8,50 €
6,38 € Zľava 25%
Množstvo
skladom - rýchle dodanie do 2 dní

O knihe:
Niekto túži po pozornosti, iný po pochvale; pre niekoho sú veľmi dôležité darčeky, pre ďalšieho vymenená žiarovka či ožehlená košeľa a zas iný potrebuje fyzický dotyk. 
Kniha vám objasní každý z týchto jazykov, pomôže vám objaviť jazyk lásky vás a vášho partnera a dozviete sa aj, ako prakticky týmto jazykom hovoriť. 
Cieľom tejto knihy nie je vyjasniť zmätok ohľadne slov láska či milovať, ale zamerať sa na prejavy lásky, ktorá je nevyhnutná pre naše emocionálne zdravie.
Keď identifikujeme a naučíme sa hovoriť jazykom lásky nášho partnera, objavili sme kľúč k dlhotrvajúcemu, milujúcemu manželskému vzťahu. Láska sa po svadbe nemusí vypariť, no aby sme ju udržiavali živú, potrebujeme zapracovať na tom, aby sme sa naučili hovoriť jazykom lásky nášho partnera. 
Nemôžeme si vystačiť s naším vlastným jazykom, ak mu nerozumie. Ak chceme, aby rozumel prejavom našej lásky a cítil ju, musíme ju prejavovať v jeho jazyku. 
Gary Chapman pôsobí ako poradca v oblasti manželských vzťahov. Okrem bestselleru Päť jazykov lásky je autorom mnohých kníh, ktoré sú zamerané na manželské, priateľské a rodinné vzťahy.

Autor: Gary Chapman
Názov titulu: 5 jazykov lásky 2. vydanie
Vydavateľstvo: Porta libri
Jazyk: slovenský
Počet strán: 204
Väzba: pevná
Rok vydania: 2012

#KN003

Tabuľka dát

Skladová dostupnosť
Odosielame IHNEĎ