• Znížená cena
Kniha:  Pôvod - Dan Brown
  • Kniha:  Pôvod - Dan Brown

Kniha: Pôvod - Dan Brown

17,90 €
14,32 € Zľava 20%
Množstvo
skladom - rýchle dodanie do 2 dní

O knihe:
Ktokoľvek ste.
V čokoľvek veríte.
Všetko sa mení.

Robert Langdon, harvardský profesor symbolistiky a náboženskej ikonografie, prichádza do Guggenheimovho múzea v Bilbau. Má sa tu zúčastniť na prezentácii objavu, ktorý „navždy zmení tvár vedy“. Prezentáciu má jeho priateľ a bývalý študent Edmond Kirsch, štyridsaťročný vedec a magnát, ktorého pre jeho veľkolepé vynálezy a smelé predpovede mnohí považujú za kontroverznú osobnosť celosvetového formátu. Tento významný večer nemá byť výnimkou. Kirsch tvrdí, že zverejní svoj prelomový objav týkajúci sa základov ľudskej existencie, ktorý môže mať ďalekosiahle následky.
Langdona a stovky ďalších hostí zaskočí, keď sa starostlivo pripravený večer zmení v chaos. Kirscha zavraždia, skôr než stihne oznámiť svoj objav. Langdon, ktorý sa ocitne v ohrození života, musí ujsť spolu s riaditeľkou múzea Ambrou Vidalovou. Zamieria do Barcelony a podniknú nebezpečný pokus vypátrať heslo, ktorým sa dá dostať ku Kirschovmu objavu.
Protivník je však vždy o krok pred nimi. Langdon a Vidalová v úsilí vylúštiť heslo nachádzajú iba záhadné náznaky a odkazy na moderné umenie. Napokon objavia stopy vedúce k pravde, ktorá dosiaľ nebola známa a skutočne otrasie celým svetom.

Autor: Dan Brown
Názov titulu: Pôvod
Vydavateľstvo: IKAR
Jazyk: slovenský
Počet strán: 528
Väzba: pevná
Rok vydania: 2018
Žáner: Beletria pre dospelých, Svetová súčasná, Krimi, detektívky

#KN051

Tabuľka dát

Skladová dostupnosť
Odosielame IHNEĎ