• Znížená cena
Kniha:  Šlabikár šťastia - Pavel "Hirax" Baričák
  • Kniha:  Šlabikár šťastia - Pavel "Hirax" Baričák
  • Kniha:  Šlabikár šťastia - Pavel "Hirax" Baričák

Kniha: Šlabikár šťastia - Pavel "Hirax" Baričák

9,99 €
8,59 € Zľava 14%
S DPH
Množstvo
skladom - rýchle dodanie do 2 dní

O knihe:
Nie náhodou Hirax nazval svoju prvú motivačnú knihu Šlabikár šťastia: Návrat k sebe. Jednoduchou formou vhodnou pre prváčikov v nej vysvetľuje princípy sebaprijatia, odpustenia, pozitívneho myslenia, „pustenia“ rodičov, pochopenia choroby, vzťahov, rozchodov, rozpustenia bolesti, vyriešenia „problému“, zanechania boja, počúvania srdca, vnímania symbolov života, oslobodenia sa od bôľov iných. Príde aj na zákony zrkadlenia, príťažlivosti a rezonancie, dôležitosti nepretvarovania sa, škodlivosti sľubovania, prijatia cudzej i vlastnej smrti, aby sa dostal až k energii z tvorenia, rebélie, meditácie, k dôležitosti ďakovania, chválenia, nezosmiešňovania, neposudzovania a v neposlednom rade k úcte k milovanej zemi.

Autor vás nenútenou a pozitívnou cestou navedie k znovuobjaveniu vlastného dieťaťa v sebe, opäť z vás pokúsi stvoriť prirodzených bláznov a pošepne vám návod, ako sa stať bytosťou, ktorá zoberie vlastný život do svojich rúk, prevezme zodpovednosť za svoje činy a opustí súčasný Matrix. Baričák totiž neverí na zmenu cez politikov. Jeho rovnica je iná a jednoduchá: zmeňte seba, dajte to cez lásku deťom a tie zmenia zajtrajšok.

Autor: Pavel Hirax Baričák
Názov titulu: Šlabikár šťastia - Návrat k SEBE
Vydavateľstvo: Hladohlas
Jazyk: slovenský
Počet strán: 320
Väzba: Paperback (brožovaná)
Rok vydania: 2012
Žáner: Populárne náučná pre dospelých, Životná pomoc,psychológia, Slovenská literatúra, Slovenská súčasná, Ezoterika, duchovné náuky

#KN022